RajWakacje

Organizujemy wycieczki dla dzieci i młodzieży

Nasze biuro podróży organizuje wyjazdy dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Posiadamy wiele lat doświadczenia w organizacji obozów. Współpracujemy tylko z renomowanymi ośrodkami wypoczynkowymi i hotelami, które zapewniają wysoki standard zakwaterowania i wyżywienia.

Nasza firma jest zarejestrowana i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia, aby organizować wyjazdy dla dzieci.

Ludzie z doświadczeniem i...
pasją!

Nad bezpieczeństwem uczestników naszych wycieczek czuwa doświadczona kadra pedagogiczna. W jej skład wchodzą m.in. instruktorzy pływania, ratownicy wodni, instruktorzy tańca i inni pasjonaci aktywności fizycznej.


Kochamy sport i dobrą zabawę!

Poznaj nasz zespół!

Dyrektor ds. atmosfery
Nauczyciel/ Instruktor
Instruktor Pływania
Instruktor narciarstwa

Fajna wycieczka?
Wiemy, co to oznacza

Zapewniamy niezapomniane, aktywne i bezpieczne wakacje. Stawiamy na bezpieczeństwo uczestników i gwarantujemy im opiekę wykwalifikowanych opiekunów przez cały czas trwania wyjazdu.

Nasze programy zawierają szeroki wachlarz atrakcji – aby każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Aktywności sportowe i zajęcia rekreacyjne, animacje, wycieczki i wieczorne imprezy to tylko niektóre z nich!

Zapewniamy uczestnikom naszych wyjazdów niezapomniane wrażenia, rozwój osobisty i przyjemny wypoczynek – w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

do dzieła!

Odpowiedz na pytania – zaplanujemy wycieczkę według Twoich wytycznych. Ofertę wyślemy w ciągu 2-3 dni roboczych.


Dodatkowe informacje
Gotowe?

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez naszą firmę.